Проєкти

Всі проєкти, які ми реалізуємо, направлені на підтримку і допомогу передчасно народженим малятам та їхнім сім'ям

Ми також розвиваємо медичне співтовариство, надаючи доступ українським лікарям до сучасних тренінгів та найактуальнішої інформації в галузі виходжування новонароджених.

Ви можете допомогти у будь-який зручний вам спосіб: підтримати один із поточних проєктів, або організувати благодійний збір на власному святі чи в офісі на користь "ранніх пташок", стати нашим волонтером, або ж стати партнером Асоціації і Фонду, якщо ви представляєте корпоративний сектор.

Не буває маленької допомоги: кожен внесок важливий. Надамо разом найкращий старт для життя новонароджених дітей!

Підтримка під час війни

1 червня стартував проєкт Response to war!
Війна внесла свої корективи і протягом трьох місяців ми до основних напрямків діяльності додали адресну допомогу. Багато адресної допомоги!
Звернення щодо лікування, реабілітації, допомоги із підгузками, харчуванням, продуктами, тощо. Бо якщо не до Асоціації батьків, то до кого ж батькам звертатися у такі непрості часи?

Курс з NIDCAP

Короткий вступний курс з індивідуалізованого виходжування передчасно народжених дітей за програмами NIDCAP та FINE, що враховує індивідуалізовані потреби немовлят із залученням топових міжнародних експертів та лідерів думок в цьому напрямку.

Школа батьків

Раді повідомити, що в нас стартує ⭐️ШКОЛА БАТЬКІВ⭐️
Це 5 тижнів теплих та пізнавальних зустрічей щосуботи для батьків передчасно народжених дітей. Ми відповімо на найпоширеніші питання, які турбують сім'ї "поспішайок".
Піклуватися про малюків буде простіше, якщо знати маленькі секрети!💫

Профілактика синдрому вигорання

Завдяки спільній ініціативі Міжнародного фонду «Відродження» і Представництва Європейського Союзу в Україні — «Людяність і взаємодопомога» — організація ГО Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» проводить тренінги серед лікарів «Профілактика синдрому вигорання у медичного персоналу неонатальних відділень».

Посиденьки з любов'ю

Представники Асоціації та волонтери (теж мами "ранніх пташок") організовують зустрічі та відвідують мам у пологових будинках на другому етапі виходжування і діляться своїм досвідом щодо виходжування передчасно народжених дітей.

Катамнестичне спостереження

Періодичні обстеження в кабінетах катамнестичного спостереження впродовж трьох перших років допомагають передчасно народженим дітям вирости здоровими, а батькам — бути спокійними за свою “ранню пташку” та насолоджуватися батьківством.

SMART-бесіди

Підтримуючи світову кампанію з не-розділення батьків і дітей після народження, а також у партнерстві з Glance, EFCNI та Асоціацією неонатологів України, ГО «Ранні пташки» започатковали серію вебінарів у форматі SMART– бесід. Цим форматом дискусій ми прагнемо систематизувати знання про пологи, виходжування немовлят та допомогу після виписки у період COVID-19 від міждисциплінарної команди фахівців.

Програма підтримки батьків

Програма підтримки батьків "Ранні пташки" створена для родин передчасно народжених малят. В рамках цієї програми кожна сім'я із дитиною, яка народилася раніше терміну (37 тижнів вагітності або менше), має право отримати знижки на товари та послуги партнерів Асоціації.

Грам любові

Кожен грам ваги під час виходжування передчасно народженої дитини важливий. Набір ваги свідчить про розвиток та позитивну динаміку виходжування малюка. Нестача вагів суттєво ускладнює процес лікування та моніторингу стану немовлят. Ми закриваємо потребу у вагах для відділень інтенсивної терапії та виходжування передчасно народжених дітей у пологових будинках України.

Пакуночок допомоги

Передчасні пологи зазвичай стаються раптово, і батьки до них не готові. Це стрес і переживання, а також багато фінансових витрат для родини, пов'язаних із закупівлею ліків, витратних матеріалів, а потім і з оплатою реабілітації для малюка. Проєктом Пакуночків допомоги ми прагнемо підтримати кожну родину, що має передчасно народжене малятко, речима першої необхідності, літературою, порадами, рекомендаціями і історіями інших батьків, які також мали досвід передчасних пологів.

День передчасно народженої дитини

Щорічно 17 листопада, у міжнародний день передчасно народженої дитини організація "Ранні Пташки" відзначає цей день Святом Малюка. Заходи проводяться в десятках міст України, а головні будівлі світу підсвічені фіолетовим кольором – щоб підвищити обізнаність суспільства про цей особливий для всіх поспішайок день.