Проєкти

Всі проєкти, які ми реалізуємо, направлені на підтримку і допомогу передчасно народженим малятам та їхнім сім'ям

Ми також розвиваємо медичне співтовариство, надаючи доступ українським лікарям до сучасних тренінгів та найактуальнішої інформації в галузі виходжування новонароджених.

Ви можете допомогти у будь-який зручний вам спосіб: підтримати один із поточних проєктів, або організувати благодійний збір на власному святі чи в офісі на користь "ранніх пташок", стати нашим волонтером, або ж стати партнером Асоціації і Фонду, якщо ви представляєте корпоративний сектор.

Не буває маленької допомоги: кожен внесок важливий. Надамо разом найкращий старт для життя новонароджених дітей!

Гаряча лінія

"Гаряча лінія" підтримки – всеукраїнська консультаційна телефонна лінія (0-800-50-70-29), що надає батькам інформаційну та психологічну підтримку. Запланований режим роботи – цілодобово.

Основні напрямки:
  • психологічна та інформаційна підтримка,
  • догляд за немовлям, грудне вигодування, катамнестичне спостереження,
  • питання відслідковування наявності ліків у лікарні, доступу до реанімації;
  • юридичні питання оформлення дитини та ін.

Цей проєкт став можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду "Відродження", Асоціації неонатологів України та Biocodex.

Детальніше дивіться за посиланням help.ranniptashky.com

Посиденьки з любов'ю

Представники Асоціації та волонтери (теж мами "ранніх пташок") організовують зустрічі та відвідують мам у пологових будинках на другому етапі виходжування і діляться своїм досвідом щодо виходжування передчасно народжених дітей.

Програма підтримки батьків

Програма підтримки батьків "Ранні пташки" створена для родин передчасно народжених малят. В рамках цієї програми кожна сім'я із дитиною, яка народилася раніше терміну (37 тижнів вагітності або менше), має право отримати знижки на товари та послуги партнерів Асоціації.

Грам любові

Кожен грам ваги під час виходжування передчасно народженої дитини важливий. Набір ваги свідчить про розвиток та позитивну динаміку виходжування малюка. Нестача вагів суттєво ускладнює процес лікування та моніторингу стану немовлят. Ми закриваємо потребу у вагах для відділень інтенсивної терапії та виходжування передчасно народжених дітей у пологових будинках України.

Пакуночок допомоги

Передчасні пологи зазвичай стаються раптово, і батьки до них не готові. Це стрес і переживання, а також багато фінансових витрат для родини, пов'язаних із закупівлею ліків, витратних матеріалів, а потім і з оплатою реабілітації для малюка. Проєктом Пакуночків допомоги ми прагнемо підтримати кожну родину, що має передчасно народжене малятко, речима першої необхідності, літературою, порадами, рекомендаціями і історіями інших батьків, які також мали досвід передчасних пологів.

Супергерої

Всі передчасно народжені діти – справжні Супергерої, адже вони щодня боряться за своє життя: вчаться дихати, тримати температуру, їсти, набирати вагу. Але навіть Супергероям потрібна допомога!